تکه ای از متن پایان نامه :

  1. شاخص­های پایه جهت ارزیابی یک سیستم مدیریت کسب­وکار در چند دسته طبقه­بندی می­شوند و هرکدام شامل چه زیر معیارهایی می­گردد؟
    شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید                     
  • نشان­گذاری مدل­سازی فرآیند کسب­وکار[1]، زبان نشانه­گذاری و استانداری می باشد که توانایی کافی برای مدل­سازی و اظهار فرآیندها را دارد. مدل کردن فرآيندهاي سازمان باعث می­گردد که ديد بهتر و كامل­تري نسبت به فرآيندها ایجاد گردد.

 

  • قلمرو پژوهش

پژوهش مورد مطالعه از نوع پژوهش توسعه­­ای می باشد که با تحلیل روش کار نرم‌افزارهای مرتبط با مدیریت فرآیند کسب‌­­وکار انجام می گردد. پژوهش توسعه­ای پژوهشي می باشد که با هدف گسترش مرزهاي دانش عمومي بشر صورت مي­گيرد. بنابراين هر يک از موضوعاتي که در حوزه­ی علوم انساني و تجربي بتواند به گسترش اين علوم کمک نمايد و به توضیح و تبيين آن بپردازد و وجوه ناشناخته­ی آن را روشن کند، در حوزه­ی تحقيقات توسعه­اي جاي مي­گيرد.

 

  • محدودیت­های پژوهش

هر تحقیقی بسته به ماهیت موضوع مورد پژوهش با محدودیت­هایی سرکار دارد که وجود بعضی از آن­ها گاهی می­تواند اعتبار و صحت نتایج آن پژوهش را به چالش بکشد. در این پژوهش نیز محدودیت­هایی وجود داشت که بعضی از این محدودیت­ها عبارتند از:

بهره گیری از نظرات افراد متخصص و خبره یکی از راه­های صحت و اعتبار یک پژوهش می­باشد. در زمینه­ی سیستم­های مدیریت فرآیند کسب­وکار دسترسی به خبرگانی که با چندین نرم­افزار مختلف آشنایی کامل داشته باشند و سال­ها در این حیطه کار کرده باشند بسیار سخت می باشد. امید می باشد، با انجام چنین تحقیقاتی که تا­کنون به اندازه کافی به آن­ها پرداخته نشده می باشد، اهمیت مدیریت فرآیندهای کسب­وکار، در سازمان­ها بیش از پیش عیان

[1] Business Process Modeling Notation

از لینک پایین صفحه ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

دانلود از لینک پایین صفحه