عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :

ارائه­ مدلی جهت مقایسه سیستم ­های یکپارچه­ کامپیوتری مدیریت فرآیند کسب­ و کار در سازمان­ها BPMS’s

تکه ای از متن پایان نامه :

دسته از سازمان­هایی که موفق به پیاده­سازی صحیح نمی­شوند، فاجعه بار خواهد بود ]46[.

جهت اجرای  BPMدر سازمان، 7 عامل مورد توجه قرار می­گیرد، که این 7 مورد عبارتند از:

3-2-4- تجزیه وتحلیل فرآیند:

ابزارهای تجزیه­وتحلیل فرآیند کسب­وکار[1]، ابزارهایی هستند که به­مقصود مستند­سازی شیوه­های کار یک سازمان و یا ارائه­ی شرایط و نیازمندی­های کسب­وکار، به­مقصود بهبود فرآیند، طراحی مجدد، و یا اتوماسیون به­کار می­رود.  این ابزار توسط تحلیل­گران کسب­وکار و مدیران،  یک محیط مشترک برای مدل­سازی، طراحی و شبیه­سازی فرآیندهای کسب­وکار ایجاد می­کند. به دلیل پیچیدگی فرآیندها، به ویژه فرآیندهای استراتژیک موجود در سازمان و حفظ و بهره گیری مجدد از مدل­ها برای بهبود مستمر فرآیندها، در کنار عناصر اطلاعات مربوط به آن، یک ابزار اختصاصی تجزیه­وتحلیل فرآیند کسب­وکار ضروری می باشد.

ابزارهای تجزیه­وتحلیل، انعطاف­پذیری بیشتری برای کاربران کسب­وکار ارائه می­دهند. علاوه براین، پردازش اطلاعات از طریق نمادها در نشان­گذاری مدل­سازی، طبقه­بندی اطلاعات اعم از منابع انسانی و منابع فیزیکی، اختیارات قانونی و مسائل و خطراتی که به وظایف فردی و فرآیندها مرتبط می­باشند را به تصویر می­کشد. ارائه­ی گزارش در ابزار تجزیه­و تحلیل اجازه می­دهد که جنبه­های مختلف از اطلاعات بازیابی گردد و در قالب وب، به صورت الکترونیکی منتشر گردد. در این صورت، اطلاعات از طریق انواع رسانه­ها در میان مدیران، کارکنان و ذی­نفعان داخلی و خارجی مرتبط به اشتراک گذاشته می­گردد]38،39[.

هنگام تجزیه­وتحلیل یک فرآیند کسب­وکار، بایستی توجه داشت که حتی یک فرآیند خوب نیز می­تواند بهتر گردد. تجربه نشان می­دهد که در هر فرآیند کسب­وکار، مهم نیست که چه میزان

 

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید                     

از لینک پایین صفحه ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

دانلود از لینک پایین صفحه