تکه ای از متن پایان نامه :

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید                     

اظهار­گر این موضوع هستند که مدیریت فرآیند کسب­وکار با داشتن الگوهای متعدد مورد نیاز سازمان­ها، روشی یکپارچه و نظام­مند را برای طراحی، اجرا و مدیریت فرآیند­های کسب­وکار سازمان­ها ارائه می­نماید. با در نظر داشتن این که سیستم مدیریت فرآیند کسب­وکار بستری را فراهم می­آورد تا انجام کلیه­ی فرآیند­ها در سازمان به صورت خودکار درآیند، همه­ی راه­ها در حال منتهی شدن به سیستم مدیریت فرآیند کسب­وکار به عنوان هسته­ی اصلی سیستم­های سازمانی جهت بهبود عملکرد سازمان­ها می باشد. در این مقاله انواع داده­های مربوط به یک فرآیند یاد شده و سپس، یک مدل یکپارچه برای هماهنگی این داده­ها با مدیریت فرآیند کسب و کار اظهار می­گردد و به مطالعه همسوسازی مدیریت فرآیند کسب­وکار و مدیریت راهبردی پرداخته می­گردد، انواع فرآیندهای کسب­وکار، اعم از فرآیندهای گردش کار و فرآیندهای کسب­وکار نیمه­ساخت­یافته­ی انعطاف­پذیر و روش­های مدل­سازی فرآیند کسب­وکار توسط ستاونو[1] و همکاران(2013)، مطالعه شده می باشد. توسعه­ی مدل­های فرآیند کسب­وکار مبتنی بر دانش اقتصادی، تغییرات استراتژیک شرکت­ها، طراحی سازمان­ها و الگوهای چابک سازمانی هستند که نیازمند فن­آوری BPMS برای طرفداری از کسب­وکار با ساختارها و فعالیت­های ضعیف، می­باشند [20].

دلگادو[2] (2013)، بر این عقیده می باشد که سازمان­ها به­سرعت در حال اتخاذ مدیریت فرآیند کسب­وکار برای تمرکز بیشتر بر فرآیندهای کسب­وکار هستند؛ چراکه آن­ها عناصر کلیدی در کنترل و بهبود کسب­وکار می­باشند. اطلاعات فرآیند کسب­وکار با تمرکز بر جمع­آوری و تجزیه­وتحلیل اطلاعات از فرآیندهای کسب­وکار و سیستم­های پشتیبان تصمیم، برای کشف فرصت­های توسعه­ای بنا نهاده شده می باشد [8].

سازمان­های کسب­وکار با چالش­های تاثیر و کارایی فرآیندهای عملیاتی برای موفقیت در بازارهای رقابتی جهانی مواجه هستند. مندراگون[3] و همکاران (2013)، بر این باورند که برای دستیابی به این هدف، فن­آوریBPMS ، برای طرفداری از استقرار و نظارت بر محیط­های مدیریت فرآیند کسب­وکار  در 15 سال گذشته وارد حیطه­ی وجود گذاشته می باشد. به تدریج، سیستم­های نرم­افزاری

 

از لینک پایین صفحه ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

دانلود از لینک پایین صفحه