مطالعه ارتباط توسعه اقتصادی و بازده سرمایه گذاری بنگاه‌ها

تکه ای از متن پایان نامه :

برنامه‌هاي نرم‌افزاري و سخت‌افزار رايانه مي‌پردازد». به گونه کوتاه، فناوري اطلاعات با مسائلي مانند بهره گیری از رايانه‌هاي الکترونيکي و نرم‌افزار سروکار داردتا تبديل، ذخيره، حفاظت، پردازش، انتقال و بازيابي اطلاعات به شکلي مطمئن و امن انجام پذيرد.

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید                     

2-1 مقدمه

توسعة اقتصادي همواره متضمن منافع مادي و تكنولوژي و آزاديهاي متنوع می باشد و از طرف ديگر بي‌عدالتي، تخريب فرهنگي، مسائل زيست محيطي و تخريب طبيعت و از همه مهمتر بي‌محتوي شدن زندگي و عدم معياري براي يافتن حقيقت و ارزشهاي واقعي را به ارمغان آورده می باشد.

در بيان تبيين مفاهيم توسعة اقتصادي بيش از همه چيز بايد بشر و ارزشهاي والاي انساني محور قرار گيرد. اگر تعيين سيماي بشر و ارزشهاي انساني و هدف سعادتمند کردن بشر در سرلوحه الگوهاي توسعه قرار گيرد، ديگر هر تعريفي از توسعه كه صرفاً اقتصادي، فني، سازماني يا مديريتي باشد، كافي نخواهد بود. در اين شرايط ما نياز به حكمتي داريم كه با علوم ما سنخيت داشته باشد. حكمتي كه ديدگاه وسيع‌تري را از هدفهاي زندگي انساني و تلاشهاي انساني ارائه كرده و براي فرموله كردن الگوي توسعه رهنمون بدهد.

عوامل و زمينه‌هاي مختلفي در غرب باعث توسعه اقتصادي گردید. دستاوردهاي علمي و صنعتي غرب، محصول تلاشهاي بشر غربي در تلقي جديد از خدا و دين و دنيا می باشد و محصول يك فرايند تاريخي چند قرني می باشد. از اين جهت، شناخت توسعه اقتصادي

از لینک پایین صفحه ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه