تکه ای از متن پایان نامه :

  • بانک ملت در حال حاضر با سرمایه33100 میلیارد ریال یکی از بزرگ ترین بانک‌های کشور می باشد که درچارچوب دولت جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند.
  • مهم‌ترین راهبردهای بانک ملت توسعه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت روابط مشتریان، بهبود کیفیت خدمات، توسعه منابع انسانی و بهبود شاخص‌های عملکرد می باشد. برای دستیابی به این راهبردها، اهدافی همچون رشد و بهره‌وری بانک، سوددهی و ارائه خدمات مناسب به مشتریان، شناخت نیازها و دسته‌بندی مشتریان و فرآیندهای مربوط به سود، آموزش‌های استراتژی محور، فن‌آوری جدید بانکی و همسوسازی اهداف فردی، بخشی و سازمانی ترسیم شده‌می باشد.
  • شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید                     

و مدل کامل از ارزیابی پذیرش کیفیت خدمات الکترونیکی، رضایت و تمایلات مشتری در  بانک ملت و سرانجام به مطالعه بانک ملت پرداخته  می باشد. بانک ملت پیشروترین بانک در ارائه ی خدمات الکترونیکی می­باشد. و این نیز یکی از مهم­ترین آیتم های می باشد که سبب می­گردد تا بانک ملت در سایه­ی این مزیت اقتصادی برای خود ایجاد نموده و مشتریان زیادی از خدمات این بانک بهره گیری کنند. البته این بانک نیز مانند دیگر موسسات مالی این مزیت را از دیگر بانک های خارجی کسب نموده می باشد. يك موضوع مهم، كه كمتر مورد توجه قرار مي گيرد، نحوه پذيرش تكنولوژي می باشد و عواملي كه بر اين پذيرش اثر مي گذارند. لذا نكته اي كه بايد در اين ميان به آن توجه گردد، مسئله پذيرش و انطباق مشتريان با اين فناوري نوين بانكي می باشد.  به گونه كلي در پذيرش هر نوع نوآوري، دو عامل تأثیر اساسي دارند: عامل اول، مربوط به ويژگي هاي خود تكنولوژي می باشد و عامل دوم هم مربوط به متغيرهاي جمعيتي می باشد. بديهياست كه تأثير هر يك از عوامل مزبور در جوامع و فرهنگ هاي مختلف، متفاوت مي باشد. با در نظر داشتن اينكه بانكداري الكترونيكي نيز يك نوع نوآوري محسوب مي گردد، لذا از اين حكم مستثني نيست. تحقيقات زيادي در مورد بررسي عواملي كه پذيرش تكنولوژي را بين بهره گیری كنندگان تحت تأثير قرار می­دهد، صورت گرفته می باشد. در بين مدل هاي مختلف ارائه شده، مدل پذيرش تكنولوژي ديويس در بين محققان به گونه وسيعي مورد پذيرش قرار گرفته می باشد. طبق مدل

از لینک پایین صفحه ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه